Laddar...
37 Parti diverse
Bägare i silver. Äldre vykort. Tennsoldater. Vägglystrar i gustaviansk stil, m.m. Slitage, fläckar, några delar med skador. (Längsta längd 32)
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Kontakt
Now Antiques
Kaptensgatan 6
114 57 Stockholm
073-8559986
info@now-antiques.com
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.