Laddar...
48 Kaffeservisdelar, "Swedish Grace", Rörstrand
Vitglaserad. Med förgylld dekor. Kaffekoppar 9st, kaffefat 11st, assietter 12st, gräddkanna samt kaffekanna. Bruksslitage, bl.a. med fläckar. (Kopparnas diameter 8,5)
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Kontakt
Now Antiques
Kaptensgatan 6
114 57 Stockholm
073-8559986
info@now-antiques.com
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.