Loading...

48 Kaffeservisdelar, "Swedish Grace", Rörstrand

    Vitglaserad. Med förgylld dekor. Kaffekoppar 9st, kaffefat 11st, assietter 12st, gräddkanna samt kaffekanna. Bruksslitage, bl.a. med fläckar. (Kopparnas diameter 8,5)

      Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
      Kontakt

      Now Antiques

      Kaptensgatan 6

      114 57 Stockholm

      073-8559986

      info@now-antiques.com

      Följ oss

      © Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.